WORLD OF NINA BASCO – PARIS SPRING 2019 – New Season is Coming

Posted on 2 min read 2240 views

WORLD OF NINA BASCO – PARIS SPRING 2019 – w drodze

Cześć, witam Was! Jestem w drodze do Paryża. Cieszę się, z naszego spotkania. Nazywam się Magdalena Szczepańska. Od teraz, będę miała przyjemność pracować dla Was, nad wizerunkiem marki Nina Basco, dbając o PR i Marketing. Nina Basco przekonała mnie do siebie od pierwszego spotkania. Styl ,który mnie zauroczył łączy kobiecą elegancję i jakość. Tym bardziej, że jest skierowany zarówno do młodszych jak i dojrzałych kobiet. Wiele kreacji i butów, które mam od teraz, już mogę powiedzieć “mojej” marki, idealnie podkreśla seksapil, dbając równocześnie o poczucie mojej elegancji, oraz co bardzo sobie cenię, wygodę. Więc, jak tylko pojawiła się okazja by móc pracować z Niną Basco, od razu z niej skorzystałam, wiedząc, że będzie to praca w której będę mogła być w 100% wiarygodna i równie mocno zaangażowana.

W dodatku Nina Basco nie jest tylko propozycją na wieczór i eleganckie wyjścia. Równie dobrze dba o komfort i styl swoich klientek podczas dnia i w trakcie chwil odpoczynku, oferując całą gamę super wygodnych baletek i sneakersów. Zapewnia poczucie indywidualności i sporą domieszkę elegancji, w odróżnieniu od typowo sportowych lub casualowych marek.

Jako, że jestem też stylistką i od wielu lat modelką z pewnością będę dla Was przygotowywała wiele materiałów i propozycji.

Tymczasem…

Marynarka oczywiście Nina Basco, szalik Burberry.

Po podróży i zderzeniu z zimową aurą na lotnisku. Ogarnęła mną radość z dotarcia do mieszkania. Czas na relaks i trochę przyjemności. Lampka wina w “towarzystwie” bardzo zmysłowej sukienki (zapraszam do obejrzenia filmików i zdjęć poniżej).Z przyjemnością zrobiłam sobie w niej od razu zdjęcia. Kocham pozować, kocham czuć się seksownie i kobieco! W dodatku w Paryżu!!

Eviva l’arte!

Swoją drogą polecam! Kazimierz Przerwa-Tetmajer “Eviva l’arte!” – czytaj…

Eviva l’arte!
Człowiek zginąć musi –
cóż, kto pieniędzy nie ma, jest pariasem,
nędza porywa za gardło i dusi –
zginąć, to zginąć, jak pies, a tymczasem,
choć życie nasze splunięcia nie warte:
Eviva l’arte!.


Amanda – Beżowe wysokie szpilki Zobacz w sklepie

Czarna transparentna sukienka w kwiaty
Zapraszamy do naszych sklepów stacjonarnych Lista sklepów

ads
With love from
signature

Subscribe to our mailing list

* indicates required
/ ( mm / dd )
Previous
Valentine’s Day
WORLD OF NINA BASCO – PARIS SPRING 2019 – New Season is Coming